Ubytování na stromě vám vyčistí hlavu a vrátí energii

Připadá vám, že z vás každodenní povinnosti a stres jen vysávají životní energii? Nejste sami, kdo je v koloběhu starostí, nedostatku času a řešení problémů. Nejde to ovšem snášet věčně, občas je potřeba utéct z toho nikdy nekončícího závodu, zastavit se a načerpat ztracenou životní energii. Nejlepším řešením je útěk do přírody, nejlépe do luxusního domu na stromě, kde se můžete ubytovat a užít si nejkrásnější dny vašeho života, které budou daleko od všech povinností, od městského ruchu, od šedivých sídlišť a od stresu. Konečně se vyspíte a najdete si čas na to, na co jste ho dříve neměli.

Odpočinek v korunách stromů

Každý potřebuje na chvíli vypnout mozek a pokud si chcete užít božský klid a pohodu, je tu pro vás Treehouse Ještěd, luxusní domy v korunách stromů, které se nachází v divoké horské krajině, daleko od lidských obydlí. Užijete si zde pohodlí, nebudete mít kolem sebe televizi, počítač ani jinou elektroniku. Budete v obklopení divoké přírody. Domy jsou luxusně vybaveny, kolem nich je gril, sauna a nekonečné možnosti pro krásné výlety. Namísto rušného města uslyšíte jen vítr mezi stromy a cvrlikání ptáků. Večer se můžete z terasy dívat na hvězdy, popíjet víno a mít konečně čas přemýšlet o tom, co je v životě důležité.

Jde o zážitek, na který není možné zapomenout. Domy na stromě se nachází nedaleko obce Křížany, jsou uprostřed lesa a budete z nich mít výhled nejen do přírody, ale i na Ještěd a na Ralskou pahorkatinu. Kdy jste naposledy relaxovali v přírodě v houpací síti? Kdy jste naposledy strávili víkend na místě bez elektřiny? Každý by si měl vyzkoušet takovou dovolenou, načerpáte během ní energii a získáte silné zážitky, které můžete sdílet se svým protějškem, s přáteli či rodinou. Pokud chcete ubytování v korunách stromů zažít nebo vás zajímají bližší informace, přejděte na web Treehousejsted.cz.