S tímto pomocníkem můžete sledovat stovky článků najednou

Máte na internetu nějaký oblíbený portál, který sledujete? Co je to za otázku, v dnešní době má snad každý své oblíbené weby, kde si rád přečte články všeho druhu. Každý má trochu jiné zájmy, někoho zajímá zpravodajství, jiné třeba sport, kultura, ekonomika nebo třeba tipy pro dům a zahradu. Ať už vás zajímá cokoliv, zajisté byste na své články chtěli více času. Mnoho lidí nesleduje jen články na jednom webu, ale na větším množství zdrojů a to je někdy časově náročné. Díky skvělému českému projektu však můžete sledovat články z mnoha zdrojů najednou. Jak na to?

Objevte Cerstvezpravy.cz

Portál https://www.cerstvezpravy.cz/ je projektem, který umožní každému sledovat všechny články z oboru, který ho zajímá. Tento web totiž monitoruje obsah všech kvalitních českých magazínů a zpravodajských serverů. Tento obsah následně zobrazuje stručnou formou a sice prostřednictvím titulků jednotlivých článků, které jsou rozdělené podle jednotlivých zdrojů.

Celý web je navíc rozdělený podle kategorií. V každé kategorii naleznete všechny články, které v daný den vyšly na všech tématických webech. Pokud například zavítáte do kategorie se sportem, můžete sledovat najednou všechny sportovní články a už se nestane, že by vám nějaká důležitá novinka utekla.

Výhodou je přehlednost, jelikož se namísto celých článků zobrazují jen titulky, můžete je projít očima a když vás nějaký zaujme, jednoduše na něj kliknete a dostanete se tak na celý článek. Web Cerstvezpravy.cz vám pomůže objevit velké množství zajímavých článků během krátké doby. Už nemusíte skákat z jednoho webu na druhý, používání webu je snadné a dokonce si ho můžete přizpůsobit tak, že můžete sledovat vybrané zdroje ve své vlastní sekci. Pokud nechcete, aby vám nějaký důležitý článek unikl, můžete si nechat zasílat informace o nových článcích přímo na váš email.