Rádi se vracíte do Itálie? Pořiďte si nemovitosti v Toskánsku

Nejen Toskánsko, ale celá Itálie má svým návštěvníkům co nabídnout.

Toskánsko je oblast rozprostírající se ve střední části Itálie. Její břehy omývají vody Tyrhénského moře. Díky tomu si zde můžete pořídit Haus mit Meerblick in der Toskana. Vyhledávaným centrem je město Florencie. Mezi další známá města této lokality patří Pisa, Siena, Chianti nebo Lucca.

Toskánsko – ideální místo pro nákup nemovitosti

V oblasti Toskánska na vás čekají nejen nádherná města, ale také zachovalé starobylé vesnice, olivové háje, cypřišové aleje a velké množství vinic. Na své si přijdou také milovníci kultury, historie a vyznavači dobrého jídla a vína.

Romantická Florencie – hlavní město Toskánska a kolébka renesance, Siena – čarovná atmosféra historického rázu, Pisa – město se šikmou věží, Chianti – lány vinic, středověké San Gimignano – jedno z nejkrásnějších toskánských měst, Lucca – město kostelů nebo třeba Volterra – město s historickým šarmem, to vše představuje Toskánský kraj. Chcete-li si užívat báječnou atmosféru této oblasti, pak je nákup nemovitosti v Toskánsku tou pravou volbou.

Kdo vám pomůže s nákupem nemovitosti v Toskánsku?

Nemovitosti v Toskánsku a dalších italských oblastech, nabízí portál italicahomes.com. Kromě oblasti Toskánska naleznete v nabídce také nemovitosti v Apulii, Ligurii, Umbrii nebo na ostrově Sicílie. Zakoupit si můžete rekreační domy a luxusní vily, starobylé domy ve stylu rustico, byty ve městech. V nabídce však naleznete také pozemky nebo objekty komerčního charakteru. ItalicaHomes však nenabízí pouze prodej nemovitostí. Podpisem smlouvy nabídka jejich služeb nekončí. Velkou výhodou je následná péče, která představuje kompletní podporu, mnohojazyčnost a také dokonalé znalosti místního trhu. Samozřejmostí je diskrétnost.