Rádi cestujete za zážitky? Vyrazte za erotickou masáží

Potřebujete rozptýlit po celodenním vypětí a stresu nebo chcete vyzkoušet něco smyslného a vzrušujícího? Objednejte si erotickou masáž. Je to jeden z druhů masáží, který nabízí nejen relaxaci a odpočinek, ale i vzrušení s nádechem erotiky. Máte možnost prožít nevšední a nezapomenutelné chvíle, které vám poskytnou krásné, mladé a velmi zkušené masérky.

Co obnáší erotická masáž?

Erotic massage vycházejí z masáží klasických. Na rozdíl od nich však spojují relaci a uvolnění s příjemnými pocity ze vzrušení. Erotická masáž to je uvolnění, relaxace, odbourání stresu a napětí, ale také, a to především, vášeň a povzbuzení vašeho libida. V nabídce naleznete celou řadu různých druhů, ale ať si vyberete jakoukoli, poskytne vám uvolnění i relaxaci.

Během masáží se využívají i různé druhy olejů, které, kromě jiného, prokrvují a hydratují pokožku, odplavují z ní škodliviny a díky nim je masáž příjemná a pokožka hladká.

V minulosti, ale i v současné době, mohou být erotické masáže brány jako součást sexuální terapie, podporují vaše vnímání na celou řadu sexuálních podnětů.

Masaze-infinity.cz nabízejí některé druhy erotických masáží. Objednat si můžete klasickou erotickou masáž, NURU masáž, masáž Tenga egg, masáž pro páry, mýdlovou masáž nebo masáž pomocí lávových kamenů.

NURU masáž využívá speciální NURU gel, který se vyrábí z japonské řasy Nori. Zvláštností tohoto gelu je jeho kluzkost, není parfémovaný a nezanechává žádné stopy. Jeho vlastností se tak využívá při masážích tělo na tělo, kdy je v kombinaci s mokrými těly ideálním prostředkem pro navození příjemného vzrušení.

Erotická masáž pro páry je ideálním způsobem, jak můžete oživit a zpestřit váš vztah.

Při Tenga egg masáži se využívají speciální Tenga egg vajíčka, která navozují velmi příjemné vzrušení.

Neváhejte a vyzkoušejte erotickou masáž, která bude příjemným zpestřením vašeho všedního dne.