Potřebné cestovní informace najdete na jednom místě

Plánujete-li letní či zimní dovolenou, chcete uskutečnit poznávací zájezd nebo hledáte inspiraci pro adrenalinové putování v některé exotické destinaci, pak navštivte naše centrum cestování. Na internetovém portálu Centrum-cestovani.eu najdete spoustu nabídek a také veškeré potřebné informace na jednom místě. Nemusíte tak obíhat cestovní kanceláře, pojišťovny kvůli cestovnímu pojištění, ani hledat nejvhodnější variantu na ostatních internetových stránkách.

Co v naší nabídce najdete?

Především vám pomůžeme vybrat distinaci, která bude pro vás a vaši rodinu optimální. Zároveň vám nabídneme různé varianty ubytování v zahraničí, ze kterých si můžete vybrat podle svých přestav od luxusního hotelu až po levné ubytování, které vám můžeme zarezervovat. Pomůžeme vám i s volbou správného cestovního pojištění, které bude odpovídat charakteru vaší cesty. Po výběru ideální destinace se můžete zajímat například o přehled autopůjčoven a jejich podmínek, o nabídky kursů potápění či jiných sportovních aktivit. Dozvíte se také, jaké jsou v daném místě a jeho blízkém okolí přírodní zajímavosti a historické památky, na které se můžete vypravit v rámci organizovaných výletů nebo individuálně.

Nabídka zemí

Díky naší službě vám ubude spousta starostí s vyhledáváním ideální destinace jak v nejoblíbenějších zemích, tak v těch méně navštěvovaných, kde najdete více klidu. Na jednom místě je bohatá nabídka zemí celého světa. Oblíbené jsou poznávací zájezdy do nejznámějších evropských metropolí nebo za přírodními krásami. Zájezdy k moři patří k nejčastějším letním dovoleným a v naší nabídce jsou jak notoricky známá letoviska, tak i exotická místa, jako je například Austrálie, Aruba, Bahamy nebo naprosto neobvyklá Antarktida.

Doprava

Navrhneme vám způsob dopravy, který bude pro vámi zvolenou destinaci nejvýhodnější. V našem přehledu najdete akční jízdenky pro autokarové zájezdy po Evropě i nejlevnější letenky do všech částí světa.

Cestovní pojištění

Při cestách do zahraničí nelze předvídat, co vše se může přihodit. Klid a jistotu vám proto můžete zajistit pouze odpovídající cestovní pojištění. Naše centrum vám nabídne na jednom místě přehled pojišťoven a jejich nabídek.