Peněženky a pouzdra na doklady

Většina obchodů dnes láká zákazníky nejen na slevové akce, ale také jim nabízí zákaznické karty. Když jich začne v peněžence přibývat a k tomu se ještě přidají platební karty pro bezhotovostní platební styk, nelze se divit, že peněženka je záhy naditá jako boule. Tento problém lze snadno vyřešit tím, že si karty a případně také různé doklady uložíte zvlášť. Ideální jsou pro tyto účely kvalitní kožená pouzdra na doklady a na karty.

Nabídka kožených pouzder

Ať už si vyberete jakýkoliv druh koženého pouzdra na doklady a na karty, rozhodně ulevíte své peněžence, ale i sobě. Všechny doklady i platební či zákaznické karty budete mít přehledně uloženy a nebudete se muset přehrabovat v peněžence. Kožené pouzdro na doklady může mít různou podobu. Vybrat si můžete pouzdro do kapsy, do kabelky nebo i na krk. Výhodou všech pouzder je, že je můžete použít jako peněženku na doklady. Ideálně slouží k uložení dokladů také barevné pouzdro se šňůrkou k zavěšen na krk nebo přes rameno. Tento typ se ale příliš nehodí do předvánočních tlačenic v obchodech, neboť se může stát snadnou kořistí zlodějů.

Kožené dokladovky

Elegantní ale hlavně praktická je kožená dokladovka z pravé kůže černé barvy. V sortimentu firmy AHAL najdete ovšem i dokladovku z pravé kůže v neobvyklé červené barvě. Dokladovka je vhodná k uložení dokladů i platebních karet a můžete ji nosit například v kapse, kde bude mnohem bezpečnější než zavěšená na krku či na rameni.

Peněženky AHAL

Obchod AHAL nabízí v kategorii peněženek různé druhy a typy peněženek. Peněženky AHAL jsou rozděleny do podkategorií podle toho, pro koho jsou určeny. To znamená pro muže i pro ženy, ale také zde najdete dětské peněženky. Vedle klasického provedení vás překvapí i méně obvyklé kousky. Převážně se jedná o kožené peněženky, ale v sortimentu jsou i výrobky z umělé kůže nebo různé kombinace kůží. Pánové mají v oblibě peněženky se sponou, takzvané dolarovky.