Okružní pila: Pomocník každého kutila

Také patříte mezi zručné kutily, kteří si mnoho vyrobí nebo opraví ve své domácnosti svépomocí? Máte potřebu doma neustále něco vylepšovat, zdokonalovat a budovat? Kutilství je v Česku velmi rozšířené a s možností přístupu na internet, kde naleznete mnoho podrobných návodů a videonávodů, stále lepším, kvalitnějším a bezpečnějším nářadím, jaké nabízí také společnost Stanley Fatmax, je kutilství více dostupné i lidem, kteří nejsou z řemeslného oboru. S nářadím firmy Stanley Fatmax se stane profesionálem každý.

Co nesmí žádnému kutilovi chybět?

Základem vybavení každého kutila je nejen akuvrtačka, ale skvělým pomocníkem je také okružní nebo kotoučová pila. S okružní pilou Stanley Fatmax si poradí i naprostí začátečníci. Využít ji můžete při pokládání dřevěné podlahy, stavbě dřevníku, pergoly nebo zahradního domku. Při těchto činnostech je vyžadován přesný řez, který je s maflem – jak se okružní pile někdy říká, hračkou pro téměř pro každého. Přesnost vašeho řezu zajistí pravítko, které je součástí pily. Určit si můžete také hloubku řezu. Kotoučové pily Stanley Fatmax mají 4000 ot/min, což je srovnatelné s profesionálním nářadím. Akumulátorovou kotoučovou pilu, kterou v nabídce naleznete oceníte, zejména při pracích na zahradě či v podkroví, kdy je zhoršený přístup k elektrické síti.

Na položení plovoucí podlahy, nařezání palubek či latí již nemusíte nikdy volat řemeslníka.

Jak nářadí skladovat?

Ideální je, když si můžete sami postavit svou kutilskou dílnu. Ne, každý má však to štěstí a má možnost a prostor si dílnu postavit. Vytvořte si doma prostor, kde budete pouze nářadí, přehledně srovnané v úložných boxech a úložných systémech, které vám ušetří hodně místa a času při hledání titěrných dílů. V boxech vždy víte, kam sáhnout a nic se neválí, kde nemá.