Objevte moderní ubytování v Lošticích

Během cestování či při příležitosti pracovních cest se snažíme volit kvalitní ubytování, které poskytuje dostatečný komfort, zázemí a místo, kde si můžeme náležitě odpočinout. Hledáte-li moderní a kvalitní ubytování v Lošticích, přitom za přívětivou cenu, máme pro vás tip.

Ubytování

Ubytovna Loštice vám nabízí ubytování pro krátkodobé i dlouhodobé pobyty, a to na kraji Loštic. Těšit se můžete na moderní nově zařízenou budovu, která nabízí dostatečné pohodlí. U ubytovny se navíc nalézá parkoviště, kde můžete vždy pohodlně zaparkovat.

Dlouhodobá spolupráce

Ubytovávat se zde mohou jednotlivci, ale lze také zprostředkovat spolupráci s firmou. Pokud tedy máte zájem o dlouhodobé či pravidelné ubytovávání vašich zaměstnanců, neváhejte ubytovnu kontaktovat. V případě zájmu o ubytovací služby stačí vyplnit rezervační formulář, který naleznete na jejich stránkách.

Moderní ubytování

Ubytovna Loštice je novostavbou, která byla zkolaudována na jaře v roce 2019. Nachází se v ní 30 dvoulůžkových pokojů, její celková kapacita je tedy 60 lůžek. Každý pokoj navíc disponuje lednicí, stolem se židlemi, uzamykatelnými skříněmi i nočními stolky, sušáky na prádlo a ložním povlečením. Na každém patře se nachází společné sociální zařízení a kuchyň, ve které nechybí varné desky, dřezy, varné konvice a mikrovlnné trouby. V kuchyních jsou k dispozici také pračky.

Vše, co potřebujete

Díky tomu, že se jedná o stavbu novou, navíc moderní, je v ní vše nové, čisté a vkusně zařízené. Ubytovávat se navíc můžete 24 hodin 7 dní v týdnu. Nechybí ani Wi-Fi připojení zdarma a automat na kávu a další horké nápoje. Díky tomu se můžete těšit na opravdové pohodlí, které vám ubytovna nabízí. Hledáte-li však ubytování Mohelnice, je pro vás tato ubytovna skvělou volbou, jelikož se Loštice nachází jen necelých 5 km od Mohelnice.