Kam vyrazit v létě? Může vás okouzlit Máchovo jezero!

Plánujete už nyní, kam všude vyrazíte v létě? Kromě klasické letní dovolené někde u moře chcete stihnout ještě prodloužený víkend někde s přáteli? To už nemusíte nikam vycestovat do zahraničí, ale prozkoumáte krásy České republiky. I u nás se dá najít spoustu hezkého a krásného. Musíte jen vědět, kam vyrazit! Třeba Máchovo jezero je krásným prostředím, kde budete mít blízko k vodě a také k přírodě.

Krásná příroda

Chcete-li odjet někam, kde bude krásná příroda, kde se toho hodně děje nebo také na místo, kde se můžete bez problémů koupat a užívat si vodních radovánek? Máchovo jezero toto všechno splňuje! Na své si přijdou všichni, dospělí, teenageři nebo také děti. Pro každého se zde něco najde. Milovníci přírody, sportovního vyžití nebo také kultury a památek. Prodloužený víkend nebo rovnou celá dovolená tak bude plná aktivit podle vašeho gusta, odpočinku v jedné z nejkrásnějších přírodní scenérií.

Jedete-li na dovolenou nebo prodloužený víkend, pak potřebujete najít správné ubytování! Máchovo jezero Ubytování poskytuje vše, co potřebujete! Využijte chatovou osadu Elite u Máchova jezera. Najdete zde krásné a příjemné ubytování v chatkách, které jsou plně vybavené, takže poskytují veškerý komfort, který si na dovolené zasloužíte. Na co se na své dovolené můžete těšit?

Chatky Máchovo jezero nabízí čtyřlůžkové chatky s chladničkou. V areálu najdete jídelnu s barem, společné sociální zázemí, ohniště, zapůjčit si můžete také gril. Děti si užijí houpačky, prolézačky, pískoviště. Můžete se stravovat z vlastních zásob, případě se stravovat v jídelně s barem, kde se dá jídlo ve formě plné penze nebo polopenze. Dovolená na Starých Slapech tak bude v rámci odpočinku, společných aktivit, kultury nebo sportu. Bude o vás velmi dobře postaráno! Možná se vám ani nebude chtít jet domů.