Inovace vánočního cukroví – obměňte klasiku za méně tradiční sladkosti

Muffiny jsou podobné těstu na koláčky, ale na pohled jsou mnohem sofistikovanější. Nikdo sice nepohrdne klasickým vzhledem kecaného koláče, ale na Vánoce to chce něco více specifického. Co byste řekli na vánoční muffiny?

Mohou se stát vaší oblíbenou snídaní v době svátků. Hodí se také místo cukroví, jsou nádherně zdobené a v papírových košíčkách vypadají luxusně. Ne nadarmo se říká, že jíme také očima.

Lahodná poleva bez pocitu viny

Plno dezertů se skládá z těžkých smetanových základů. Dopřejte si lehkost a vyváženost surovin s našimi cukrovinkami. Barevně a bohatě zdobené vánoční muffiny vás nenechají v pokušení. Budete se chtít zakousnout hned.

Výhodou objednávek je náš kurýr, který vámi vybrané cukrovinky doveze tam, kam si budete přát. Součástí může být třeba i slavnostní vánoční kytička. Pojetí záleží na vás, zda chcete udělat radost sobě a rodině nebo někomu jinému, kdo od vás bydlí dál. Vánoční přání s netradiční čokoládovou placičkou PF nikoho neurazí. Navíc je zakomponováno do ovocné kytice plné čokolády.

Čokoládu milujeme všichni, proč?

Čokoláda je chutná, dokonale se rozplývá na jazyku, u nás je totiž belgická. To samo o sobě nasvědčuje faktu, že je exkluzivní kvality. Potěší všechny vaše smysly. Chuťové pohárky se na ní budou těšit zase a znovu. Kdo by odolal? Díky čokoládě se cítíme v lepší náladě a je to pravda. Vyplavují se endorfiny, které jsou za to všechno odpovědné.

Objednávejte z naší nabídky ty nej cukrovinky, o kterých se vám doposud ani nesnilo. Jsou výborné, čerstvé a pestré – https://www.frutiko.cz/

Jistě u vás zaboduje také vánoční dezert složený z miniaturních dortíčků ve tvaru vloček. Je to delikatesa a pochutná si celá rodina. Lahodných surovin není na stole nikdy dost. S těmito sladkostmi udržíte své chutě na uzdě, jelikož se nejedná o žádné tučné ingredience. Dáte si třeba jen jeden cupcake či muffin a budete spokojení.