Pneuservis Praha 10 a jeho služby

Jistě jste už i vy slyšeli o našem pneu servisu Praha 10, který sídlí v Praze 10 Michli. Pokud jste nás ještě nenavštívili, tak byste to určitě měli velice rychle napravit a naše služby byste měli vyzkoušet. Kromě toho, co jste se dočetli v předchozích záložkách, nabízíme dále také testy tlumičů, testy podvozku a podobně. Jednou z našich specialit se postupem času stalo to, že dokážeme svým zákazníkům maximálně zpříjemnit i seřízení sbíhavosti kol, ale třeba i tak neoblíbenou geometrii kol Praha.

Jedná se o činnost, ve které jsme skutečně číslo jedna, takže se ničeho nebojte ani vy a prostě a jednoduše vyzkoušejte i vy naše služby.

Trochu blíže ke geometrii…

Geometrie kol, nebo chcete-li laserová 3D geometrie kol zahrnuje kompletní kontrolu a detailní diagnostiku geometrie celého podvozku. Takže se ničeho nebojte ani vy, protože jste se dostali do těch nejlepších rukou vyhlášeného pneuservisu Praha 10. Je mnoho způsobů, jak i vy zjistíte, že potřebujete právě tu výše zmíněnou geometrii kol. Především je to znatelné na zatáčení, dále také při zhoršení jízdních vlastností, ale také při spotřebě vašeho paliva, proto není od věci tuto geometrii Praha 10 nepodcenit.

Jak se dá špatné geometrii předejít?

Určitě každého zákazníka napadne, jak bych se mohl vyhnout tomu, aby moje kola nutně potřebovala geometrii kol Praha? Samozřejmě to jde a prevence své místo zde určitě má. Pokud si třeba dáte pozor na špatné parkování na chodníku, kdy dochází právě k rozhození geometrie kol Praha, protože jedna strana vozu je výše, než strana druhá a váza celého vozu je natížena pouze na jednu stranu vozu. Musíte se pořádně soustředit na vše, co vám váš vůz říká a dle toho se řídit a všechny služby, které si právě vaše vozidlo vyžaduje, mu bez váhání a dalšího otálení dopřát.